5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бат.ножици за трева и ж.ограда MP-CGSS05

Напон:3.6V
Вртежи:950/min
Дијаметар на сечење трева:80mm
Дијаметар на сечење грмушки:115mm

Клуб Цена
1515 ден. 1595 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181140 Категории: ,