• 186466
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Бамбус држач за тоалетна хартија

Клуб Цена
554 ден. 615 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 186466 Категории: ,