• 180692
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Балконски сет 15360

Комплетот вклучува:
лопатче, мало грибло, секатор и рачна четка.
Производител: Gardena
Balcony Box е совршен комплет за сите градинари на балкони и тераси. Овој комплет вклучува лопатче, мало грибло, секатор и рачна четка. Сите овие алати, заедно со дополнителните прибор се сместени во пространата пластична кутија, која има капак и може да е двоен како сад за ѓубре. Комплетот е практичен алат за се што ви е потребно за негување и уредување на градините на балконите и терасите.

Клуб Цена
2403 ден. 2670 ден.

На залиха

SKU: 180692 Категории: ,