• 195120
12% попуст
Заштеди со Клуб цена

Балконска врата PVC 160×120 – десна

Димензии: 160x120cm
Орентација: десна
WP Профил

Клуб Цена
15000 ден. 16990 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 195120 Категории: ,