• 173285

AUX Кабел 1m 3.5mm Метален Златен

Кабелот од 3,5 mm се поврзува со вашиот компјутер, мобилни телефони, mp3 плеери, mp4 плеери
Должина: 1m

175 ден.

На залиха

SKU: 173285 Категорија: