5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Аспиратор Luxell DP6-X Inox

Ниво на звук: 56dB
Ширина: 60 ​​сm
Контролен панел: Аналоген
Максимална моќност на вшмукување: 450 м³
Ниво: 3 нивоa

Клуб Цена
3324 ден. 3499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180756 Категории: ,