• hjmnmn

Аспиратор gorenje TH60E3B

Вграден кујнски аспиратор  
Управување: Преклопник  
Максимална бучавост: 67 dB(A)re1pW  
Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 350 m³/h  
Енергетска класа: C  
Gorenje Essential линија  
Димензии (ШxВxД): 60 × 17 × 30,6 cm

5999 ден.

Нема на залиха

SKU: 177057 Категорија: