5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Аспиратор gorenje DK 63 CLB

Самостоен ѕиден кујнски аспиратор: Издувно и проточно
Енергетска класа: D
Материјал на куќиште/декоративен оџак: Алуминиум и стакло / Алуминиум и стакло
Енергетска класа на осветлувањето: A
Енергетска класа на проток на воздух: C
Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 770 m³/h
Максимален проток на воздух при проточно функционирање: 378 m³/h
Пречник на одводното црево: 15 cm
Максимален проток на воздух при издувно функционирање, степен 1: 470 m³/h
Максимален проток на воздух при издувно функционирање, степен 2: 640 m³/h
Максимален проток на воздух при издувно функционирање, степен 3: 770 m³/h
Механичко управување
Управување: Копче Број на степени на вентилаторот: 3
Тип на осветлување: LED Копче за уклучување/исклучување на светлото
Осветлување: 2
Моќност на осветлување: 10 W
Филтер за маснотии: Алуминиумски филтер за маснотии
Јаглен филтер: 443072 Филтер за маснотии кој се мие
Број на мотори: 1
Клапна за неповратен проток на воздухот: 150 mm
Максимална бучавост: 69 dB(A)re1pW
Висина: 280 mm
Димензии (ШxВxД): 60 × 28 × 50 cm
Приклучна моќ: 290 W
Осигурувач: 10 A

Клуб Цена
13100 ден. 13790 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 096055 Категории: ,