Аспиратор gorenje DF/DP 6116 E

Вграден кујнски аспиратор  
Управување: Преклопник 
Максимална бучавост: 70 dB(A)re1pW  
Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 400 m³/h  
Енергетска класа: E  
Gorenje Essential линија  
Димензии (ШxВxД): 59,8 × 17,3 × 29,5 cm

6999 ден.

На залиха

SKU: 039153 Категорија: