• 162018

Аспиратор Gorenje BHP623E13X

Енергетска класа: B
Пречник на одводното црево: 15 cm
Број на степени на вентилаторот: 3
Инокс отпорен на отпечатоци од прсти
Тип на осветлување: LED
Tип на мотор: Кондензаторски мотор
Димензии (ШxВxД): 60 × 31 × 30,5 cm

9990 ден.

Нема на залиха

SKU: 162018 Категорија: