4% попуст
Заштеди со Клуб цена

Аспиратор gorenje BHI 611 AS

Интегриран кујнски аспиратор  
Управување: Преклопник  
Максимална бучавост: 71 dB(A)re1pW  
Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 647 m³/h  
Енергетска класа: C  
Gorenje  Advanced линија  
Димензии (ШxВxД): 52,4 × 25,2 × 28,9 cm

Клуб Цена
11490 ден. 11999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169019 Категории: ,