• hfghfgjk
4% попуст
Заштеди со Клуб цена

Аспиратор gorenje BHI 611 AS

Интегриран кујнски аспиратор  
Управување: Преклопник  
Максимална бучавост: 71 dB(A)re1pW  
Максимален проток на воздух при издувно функционирање: 647 m³/h  
Енергетска класа: C  
Gorenje  Advanced линија  
Димензии (ШxВxД): 52,4 × 25,2 × 28,9 cm

Клуб Цена
11490 ден. 11999 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 169019 Категории: ,