• dasdaddz
13% попуст
Заштеди со Клуб цена

Аспиратор Favorit 1350 INOX

Вграден 60 cm модел
3 брзини
550 m3/h
2 мотори
Сијалици 2x25W
Алуминиумски касетни филтри
Излез 120 mm
N/RV систем
INOX

Клуб Цена
3399 ден. 3899 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174043 Категории: ,