6% попуст
Заштеди со Клуб цена

Аспиратор Favorit 1350 Црн – 60cm

3 брзини
550 m3/h
2 мотори
Сијалици 2x25W
Алуминиумски касетни филтри
Излез 120 mm
N/RV систем
Боја:Бела

Клуб Цена
3299 ден. 3499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174042 Категории: ,