• 174042
18% попуст
Заштеди со Клуб цена

Аспиратор Favorit 1350 Црн – 60cm

3 брзини
550 m3/h
2 мотори
Сијалици 2x25W
Алуминиумски касетни филтри
Излез 120 mm
N/RV систем
Боја:Бела

Клуб Цена
3590 ден. 4399 ден.

На залиха

SKU: 174042 Категории: ,