11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Аспиратор BEKO HCA62640B Црн

Моќност:150W
Капацитет:577m3/h
Мотор:1
Брзини:3
Алуминиумски филтер
Осветлување:2
Широчина:60cm

Клуб Цена
15490 ден. 17499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158630 Категории: ,