• 222
6% попуст
Заштеди со Клуб цена

Апарат за заварување MIG/MMA-350

Напон: 220 – 50 Hz- монофазен
Моќност: 50-350 А
При МIG заварување: 350 А на 35 % , 280 А на 60 % , 220 А на 100 %
При MMA заварување: 350 А на 35 % , 280 А на 60 % , 220 А на 100 %
Ниво на заштита: IP21S
Димензии: 565 x 320 x 410 mm
Тежина: 15 kg
Комбиниран инвертер апарат за MIG/MMA заварување.

Клуб Цена
18473 ден. 19615 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181907 Категории: ,