• 223
7% попуст
Заштеди со Клуб цена

Апарат за заварување KAC-400

Напон: 220 V , 50 Hz- Монофазен
Јачина на струја: на 60 % = 400 А, на 100 % 295 A
Класа на заштита: IP 21S
Димензии: 565 х 306 х 432 mm
Инвертер апарат за заварување со електрода (ММА). Компактен и лесен за транспорт.Заварување со електроди со минимална дебелина од 1 mm и максимална дебелина од 3,2 mm.

Сетот се состои од заварувач, кабли, маска и четка.

Клуб Цена
6526 ден. 6999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181906 Категории: ,