• 190024
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Апарат за заварување инвертер 11384

Напон:230V – 50/60Hz
Ампери: 20-200А
Мах(400) 200А-35%
Моќност: 4-6kw
Електроди:1.6-4 mm
Тежиина: 6.5кг
Производител Telwin
MMA инвертер апарат за заварување со електрода, со директна струја (DC) со ударно гребење.
Може да користи широк спектар на електроди за основнно забарување и заварување на не’рѓосувачки челик, леано железо, итн.

Клуб Цена
25785 ден. 28650 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 190024 Категории: ,