• 221
7% попуст
Заштеди со Клуб цена

Апарат за заварување BX1-250C2

Напон: 50 Hz : 220 V
Излезен напон: 48 V
Јачина на струја: 60 – 250 A
Големина на електроди: Ømin-max : 2 – 5 mm
Тежина: 24 kg

Апарат за заварување со електроди наменет за заварување на разни метали со разни дебелини. Располага со рачка и тркалца кои овозможуваат максимална мобилност на апаратот. Доаѓа во комплет со заштитна маска, штипка и рачка заварување.

Клуб Цена
5822 ден. 6255 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 176422 Категории: ,