5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Апарат за вакум VIVAX VS-120

Моќност: 120 W
Автоматско вакумирање и затварње кеси
Електронска контрола
Опција за вакумирање храна
Максимум ширина на ќесето: 30 cm
Должина на кабел: 1,2 m

Клуб Цена
3514 ден. 3699 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178561 Категории: ,