11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Апарат за сушење храна gorenje FDK24DW

Моќност на грејачот: 380 W  
Број на садови за сушење: 5  
Рамномерно сушење на сите нивоа
Клуб Цена
3390 ден. 3790 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство