• ghhhgj
13% попуст
Заштеди со Клуб цена

Апарат за пуканки FUEGO SL-1101

Моќност: 1100W
Лесен за чистење и одржување
Индикатор
Припрема на топол воздух без маснотии
Мерилка
220-240V~50/60Hz

Клуб Цена
1298 ден. 1499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200456 Категории: ,