7% попуст
Заштеди со Клуб цена

Апарат за перење Хоби ONE EXTRA 135

Максимален притисок: 135 bar
Моќност на мотор: 1900 W
Проток на вода: 420 l/h
Земја на потекло: Италија

Клуб Цена
7302 ден. 7850 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185534 Категории: ,