13% попуст
Заштеди со Клуб цена

Апарат за печење леб Gorenje BM910WII

Моќност на грејачот: 550 W  
Број на oднапред дефинирани програми: 15
Автоматско исклучување за дополнителна сигурност
Должина на приклучен кабел: 1,0 m
Гумена подлога на садот за поголема стабилност

Клуб Цена
4790 ден. 5490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 167149 Категории: ,