• 192654
0% попуст
Заштеди со Клуб цена

Апарат за палачинки FUEGO ZM-1001

Моќност:1200W
Може да се направаат до 4 палачинки во едно време
Kонтрола на температурата
Индикатор
Напон:230V

Клуб Цена
1999 ден. 1999 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 192654 Категории: ,