• 226
1% попуст
Заштеди со Клуб цена

Апарат за миење коли VERTIGO 26

Моќ на мотор: 2.6 Kw
Притисок : 170 bar
Проток на вода 510 l/h
Напон 230 V
Тежина: 23 kg

Машина за чистење под висок притисок со индукционен мотор, неменета за честа употреба при чистење на големи површини и тврдокорни нечистотии. Поседува променлива дизна.

Клуб Цена
20061 ден. 20290 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181905 Категории: ,