• 228
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Апарат за миење коли GALAXY HPC 140

Максимален притисок: 140 bar
Проток: 450 l/h
Моќ: 1900 W
Тежина: 9 kg

Апаратот Galaxy 140, производ на италијанскиот LAVOR е моќен и исклучително квалитетен хоби апарат кој наоѓа многу примени во вашиот дом. Исперете го вашиот автомобил, вашиот велосипед или моторцикл, а може да ја исчистите патеката, терасата или просторот пред гаражата.

Располага со триклипна пумпа со алуминиумска глава, автоматски стоп систем, армирано црево и копје со двојна дизна, практичен распрскувач за детергент, како и ротациона четка која доаѓа во комплетот.

Клуб Цена
6875 ден. 7639 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173901 Категории: ,