• 227
14% попуст
Заштеди со Клуб цена

Апарат за миење коли GALAXY 160

Напон: 220 V монофазен
Моќност: 2500 W
Максимален притисок: 160 bar
Проток: 510 l/min
Должина на црево: 8 m
Должина на кабел за напојување: 5 m

Машина за чистење под висок притисок со модерен дизајн и практични додатоци за лесно и непречено користење во домашни услови. Поседува пумпа со алуминиумска глава и три клипа, автоматски СТОП систем, променлива дизна и стандарден сет четки и додатоци.

Клуб Цена
11589 ден. 13550 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174021 Категории: ,