• 199908—1.1
16% попуст
Заштеди со Клуб цена

Апарат за леб TEFAL PF210138

Моќност:650W
Капацитет:500g-750g-1000g
7+4 Програми
Дигитален дисплеј

Клуб Цена
7500 ден. 8909 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 199908 Категории: ,