15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Апарат за леб FUEGO EBM-2003

Моќност:580 W
Програми:12

Клуб Цена
3399 ден. 3999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181131 Категории: ,