• 178873
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Апарат за крофни fabbygo TRF – 204

Моќност: 1000W
Нелепливи плочи
ON/OFF индикатор
Агол на отварање: 180C
Грил плоча
Состав: метал, пластика, гума
Димензии на кутија:302 x 113 x 278 mm
Димензии на артикал:61,2 x 23,7 x 29 cm

Клуб Цена
2511 ден. 2790 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178873 Категории: ,