• gjhfghfgh
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Апарат за крофни fabbygo EL-211B

Прилагодлива контрола на температура
Моќност 1.200w / 220-240V ~ 50-60Hz
Светлостен сигнал
Систем за заклучување на моќност
Едноставен за употреба и лесен за чистење

Клуб Цена
1169 ден. 1299 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 191033 Категории: , Ознаки: ,