• 194609
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Апарат за кафе FABBYGO RD-303 – бело

Моќност: 800W
Kапацитет: 10-12cups
SWITCH ON/OFF
Состав: метал, пластика, гума, стакло
Боја: бела

Клуб Цена
1161 ден. 1290 ден.

На залиха

SKU: 194609 Категории: , Ознаки: ,