• dasffgf
21% попуст
Заштеди со Клуб цена

Апарат за еспресо BEKO CEP5152B

Апарат за еспресо
Моќност на пумпата 15Bar
Капацитет на резервоар:1.2L
Моќност 1200 W
Потенциометар со задно осветлување
Автоматско исклучување

Клуб Цена
5499 ден. 6999 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 168824 Категории: ,