• 180435
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ан.Ножна пумпа со ед.бар.Michelin W12204

Аналоген мерач со прецизност +/- 0.1 psi
Ергономска гумена заштитна подлога
Ергономско гумено постоље појачано со челичен рам
Појачано црево со повеќе додатоци

Клуб Цена
1234 ден. 1371 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство