Алфи Клуб Картичка + WC сталажа fabbygo

Станете Клуб член на Алфи Техноцентар и заштедете од -5% до -70% на повеќе од 40.000 производи во текот на годината.

За само 354 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo Сталажа и голем број на попусти!

Секое Клуб членство важи засекогаш и не треба да се обновува, попустите може да ги користите:

Во Алфи Техноцентар салонот во Автокоманда, Скопје со прикажување на картичка
Во Алфи Техноцентар салонот во Куманово со прикажување на картичка
На www.alfi.mk е-продавницата со најава на сајтот со корисничко име и лозинка
Со Клуб членството на Алфи Техноцентар добивате и многу други изненадувања!

354 ден.

На залиха

SKU: 188467 Категорија: