• 173320

Акумулаторски одвртувач FERM CDM1132

Li-ion технологија: Машината е опремена со моќна Li-ion батерија на полнење од 3,6V-1,3ah
Вртежен момент (макс.) 4 Nm
LED работно светло: оптимална видливост на вашето работно парче дури и во темни агли
Микро-USB полнач: брзо полнење
Магнетен држач за битови: лесно менување на битови со магнетниот држач за битови со шестоаголна држач (1/4″)

1999 ден.

Нема на залиха

SKU: 173320 Категорија: