15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Аку.вибра.дупч./одвртувач 18V 2Ah+куфер

Напон:18V
Капацитет на батерија:2Ah
Механички брзини:2
Максимален вртежен момент:40Nm
Број на вртежи:0-360/0-1400rpm
Број на удари:21.000bpm
Макс. дупчење во бетон:10mm
Макс. дупчење во дрво:25mm
Макс. дупчење во метал:10mm
Капацитет на стезна глава:10mm

Клуб Цена
7649 ден. 8999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 186347 Категории: ,