15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Аку.вибр.дупчалка/одвртувач 18V 3Ah ТСТА

DE WALT
Напон:18V
Капацитет на батерија:3Ah
Механички брзини:2
Максимален вртежен момент:65Nm
Број на вртежи:0-450/0-1650rpm
Број на удари:0-7650/0-28050bpm
Макс. дупчење во бетон:13mm
Макс. дупчење во дрво:30mm
Макс. дупчење во метал:13mm
Капацитет на стезна глава:1.5-13mm
Тежина:1.2Kg
Должина:175mm

Клуб Цена
18887 ден. 22220 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 199885 Категории: ,