• 172202

Аку. ударен одвртувач 18V 2Ah 1/4

DeWALT
Напон:18V
Капацитет на батерија:2Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент:205Nm
Број на вртежи:3250rpm
Број на удари:3800bpm
Тежина:1Kg
Тежина со батерија:1,5Kg
Должина:135mm
Висина:196mm

22999 ден.

Нема на залиха