• BDCDD12-1
30% попуст

Аку. дупчалка/одвртувач 10.8V 1.5Ah

Напон 12 V
Капацитет на батерија 1.5 Ah
Механички брзини 1
Максимален вртежен момент 25 Nm
Број на вртежи 0-550 rpm
Број на удари / bpm
Макс. дупчење во бетон / mm
Макс. дупчење во дрво 25 mm
Макс. дупчење во метал 10 mm
Капацитет на стезна глава 10 mm
Тежина Kg
Тежина со батерија Kg
Должина mm
Висина mm
Ширина mm

Клуб Цена
3999 ден. 5699 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173310 Категорија: