• 172065
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Aксесоари за бања 7600 Роса

6 парчиња
Боја:Хром
Материјал:метални легури,стакло

Клуб Цена
1161 ден. 1290 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 172065 Категории: ,