5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Аксесоари комплет за бања ICCA 8300

Боја:хром
6 парчиња

Клуб Цена
1416 ден. 1490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158901 Категории: ,