5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Агрегат Монофазен 650W MP-GG01

Моќност: 2HP
Максимална излезна моќ: 650 W
Резервоар: 4 L
Мотор двотактен
Воздушно ладење
Гориво-мешавина
Механичко палење
Тежина на производот: 17 kg
12 V
Вртежи: 3000 min/1
63 cm3

Клуб Цена
6260 ден. 6590 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158689 Категории: ,