6% попуст
Заштеди со Клуб цена

Агрегат Agropower црвен 3,5 kVA со 2 ути

Напон: 220 V, 50Hz- Монофазен
Tип на гориво: Бензин
Моќност: (KW) : 3
Зафатнина:(сс): 210
Ниво на бучавост: 65 dB
Капацитет на резервоар: 5,5 l
Teжина : 23 kg
Старт : Рачен

Клуб Цена
24419 ден. 25895 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 185536 Категории: ,