5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Агрегат 2.0kW MP-GG03

Moќност: 1.8kW
Макс. излезна моќ: 2.0kW
Резервоар: 15L
Фактор на моќ: 1.0
Мотор 4-тактен

Клуб Цена
18326 ден. 19290 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 158691 Категории: ,