5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Аголна Брусилка MP-AG25

Напон:230 V
Фреквенција:50Hz
Моќност: 900 W
Број на вртежи: 11.000 min-1
Дијаметар на диск: 125 mm

Клуб Цена
1700 ден. 1790 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182592 Категории: ,