• 180352
12% попуст
Заштеди со Клуб цена

Аголна Брусилка БД 1200W 125mm KG1202-QS

Black+Decker
KG1202-QS
Аголна брусилка:125mm
Моќност:1200W
Напојување:230 V
Димензија на диск: 125 mm
Број на вртежи:11000 rpm
Димензија на вретено:М14
Позиции на помошната рачка:3
Кабел 2 m
Тежина:2.7 kg

Клуб Цена
4390 ден. 4990 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180352 Категории: ,