• 172207

Аголна брусилка 900W 125mm NVR мек старт

Black+Decker
Влезна моќност:900W
Дијаметар на диск:125mm
Навој на вретено:M14
Број на вртежи:12000rpm
Тежина:1.8Kg

4090 ден.

На залиха

SKU: 172207 Категорија: