• 172195

Аголна брусилка 900W 125mm 11.800rpm

DeWALT
Влезна моќност:900W
Дијаметар на диск:125mm
Навој на вретено:M14
Број на вртежи:11800rpm
Тежина:2.05Kg
Должина:270mm
Висина:80mm

5999 ден.

Нема на залиха

SKU: 172195 Категорија: