• 172206
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Аголна брусилка 750W 115mm NVR мек старт

Black+Decker
Влезна моќност:750 W
Дијаметар на диск:115mm
Навој на вретено:M14
Број на вртежи:12000rpm
Тежина:1.7Kg

Клуб Цена
3231 ден. 3590 ден.

На залиха

SKU: 172206 Категории: ,