• 172206
16% попуст

Аголна брусилка 750W 115mm NVR мек старт

Black+Decker
Влезна моќност:750 W
Дијаметар на диск:115mm
Навој на вретено:M14
Број на вртежи:12000rpm
Тежина:1.7Kg

Клуб Цена
2999 ден. 3590 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 172206 Категорија: